Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Medaliki Srebrne

( ilość produktów: 156 )

    Dewocjonalia srebrne, medaliki to symbolika, która w naszej polskiej kulturze odgrywa ważną rolę. To wyraz naszych przekonań, przywiązania do tradycji, historii i wiary w dobro, które jest w każdym z nas. Krzyżyki i medaliki srebrne, od zawsze towarzyszyły naszym dziadkom, rodzicom i teraz my dziedziczymy wartości poprzednich pokoleń. W dzisiejszych czasach, przy obecnym tempie życia, zapominamy o istotnych sprawach. Miłość do bliźniego, wiara, z którą idziemy przez życie i wartości głęboko zakorzenione. Dlatego polecamy z zapoznaniem się z naszą propozycją dewocjonalia. Niech przypomina nam w wolnych chwilach i skłania do refleksji. Polecamy również jako podarunek i nieodzowny element pamiątki pierwszej Komunii Świętej dla naszych dzieci.
 

MEDALIKI NA KOMUNIE

      Medaliki srebrne z postaciami Świętych od zawsze towarzyszyły dziewczynkom przy pierwszej komunii Świętej. Symbol wiary, który kroczy z Nimi każdego dnia, w wieku szkolnym oraz dorastania. Dodaje siły oraz przekonania o słuszności postępowania według przykazań, oraz dobrego wychowania wyniesionego z rodzimego domu. Symbol medalika a na nim osoba Matki Bożej, to w jednym obrazie zawarty cały Jej żywot.
 

MEDALIKI NA CHRZEST SREBRNE PR,925

       Dziewczyny, a następnie Kobiety świadomie kroczą drogą, którą uczy ich wiara. Dobroć, uczynność, poświęcenie, a następnie macierzyństwo, nierozłącznie przenikają między sobą. Dlatego sakrament chrztu, a w następnej kolejności komunii Świętej, to wymarzony czas, aby założyć małej dziewczynce jeden z wymarzonych srebrnych medalików z wizerunkiem Matki Boskiej nas wszystkich. Który dumnie będzie spoczywał na jej dekolcie, zawieszony na srebrnym łańcuszku, tworząc niepowtarzalny Święty wisiorek.
 

MEDALIKI MATKI BOSKIEJ

      Przedstawiamy w naszym sklepie bogatą kolekcję medalików Matki Boskiej oraz postacią ukrzyżowanego Jezusa Chrystusa. Nie zabraknie również medalików z podobiznami innych dobrze nam znanych Świętych jak: Święty Krzysztof, Benedykt, Józef, Jan Paweł II, ksiądz Jerzy Popiełuszko, Święta Rita. Jeśli chodzi zaś o wizerunek Świętej Matki Bożej, to możemy wyróżnić między innymi: Matkę Boską Częstochowską, Madonnę, Szkaplerza, Nieustającej Pomocy, Matkę Boską Cudowną, Karmiącą oraz Fatimska.
 
       Powierzamy Wam te wszystkie medaliony i jesteśmy pewni, iż każdy znajdzie odpowiedni dla siebie lub jako prezent dla najbliższej osoby. Medalik to bardzo osobista rzecz, więc zawsze jest miejsce i odpowiedni czas, aby założyć go na szyję. Zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas kolekcją.