Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Bransoletki Srebrne Sztywne Bangle

( ilość produktów: 5 )

     Srebrne Bransoletki typu Bangle, to rodzaj bransoletek sztywnych. W naszej propozycji przedstawiamy w kształcie okrągłym oraz prawie kwadratowe. Złożone z dwóch części. Z jednej strony znajduje się zatrzaskowe zapięcie, z drugiej natomiast połączone zawiasem. Jest to niezbędny element, który pomaga w zakładaniu i zdejmowaniu bransoletki typu bangle.

BANGLE DMUCHANE

      Przeważnie bransoletki owe są pokaźnych rozmiarów, co niewątpliwie wpływa na ich estetykę i bardzo wyrazisty charakter. Jednak z drugiej strony posiadają umiarkowaną wagę, osiągniętą dzięki pustemu wnętrzu. Określamy takie zestawienie produkcyjne, mianem biżuterii dmuchanej. Polecamy zapoznać się z naszą kolekcją. Różnorodność rozmiarów sprawi, iż każda kobieta wybierze sobie idealnych rozmiarów bransoletkę skrojoną na miarę.

BRANSOLETKI SZTYWNE Z ZAWIESZKAMI.

      Nieco bardziej delikatne, zakończone ozdobnymi kulkami. To także bogactwo zawieszek w kształcie koniczyny czy uroczej blaszki. Idealny personalizowany prezent, dzięki możliwości wykonania indywidualnego grawera. Ponadto miłośniczkom złotego koloru, przypadną wersje złocone. Chętnie odpowiemy i polecimy wam najlepsze rozwiązania.

pixel